Opinie

01
03
22.09.2018

Anna & Mariusz

Przesympatyczny człowiek ale przede wszystkim bardzo profesjonalny fotograf. Na naszym weselu nie mieliśmy kamerzysty i właśnie dlatego zdjęcia były dla nas bardzo ważne. Chcieliśmy aby uchwyciły najważniejsze momenty, emocje, uśmiechy i spojrzenia tym tak ważnym dla nas dniu. Kacper był wręcz niewidoczny dzięki czemu wszystkie zdjęcia były naturalne, prawdziwe i romantyczne. Otrzymaliśmy zdjęcia bardzo wysokiej jakości, pięknie oprawione w stylu książki, zdjęcia i usb stick również w pięknych spersonalizowanych pudelkach. Z całego serca szczerze polecamy Pana Kacpra i bardzo dziękujemy za podarowanie nam pięknej pamiątki z naszego ślubu!

WSTECZ
DALEJ.
- NEW ZEALAND
01
03
15.09.2018

Malwina & Dawid

Mieliśmy dużo szczęścia, że trafiliśmy na Kacpra. ❤ Śmieję się, że nasz Ślub był szybką akcją....po 10 latach związku 😜 Już pierwsze spotkanie z Kacprem, wróżyło świetną współpracę. Uśmiechnięty i bardzo pozytywny facet. Emanuje od niego dobra energia, a do tego ma mega frajdę ze swojej pracy. W ubiegły weekend odebraliśmy Nasz album i zdjęcia. Piękne! ❤ wcześniej, zanim dostaliśmy album Kacper podsyłał po jednym zdjęciu żeby podsycić atmosferę. 😉 Jesteśmy baaaardzo zadowoleni i serdecznie polecamy

WSTECZ
DALEJ.
- NEW ZEALAND
01
03
07.07.2018

Agnieszka & Marcin

Polecam bardzo Kacpra jako fotografa, który potrafi uwiecznić te cudowną chwile. Zdjęcia bardzo profesjonalne. Jesteśmy bardzo zadowoleni z super pamiątki na całe życie. Wszystko wykonane estetycznie i zgodnie z zamówieniem. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Swoją pracę wykonuje z ogromnym zaangażowaniem i pasją.

WSTECZ
DALEJ.
- NEW ZEALAND
01
03
25.08.2018

Tatiana & Konrad

Jeżeli szukacie fotografa, który z pasją wykonuję swój zawód, jest profesjonalny, otwarty, potrafiący rozluźnić atmosferę na sesji i zależy Wam na naturalnych, niepozowanych zdjeciach, to szczerze mogę Wam polecic sachajdak.com. Kacper, jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Tobą i z tego jaką elastycznością wykazałeś się przy doręczeniu albumów :) jeszcze raz dziękujemy!

WSTECZ
DALEJ.
- NEW ZEALAND
01
03
02.04.2018

Natalia & Przemek

Szkoda ze nie ma wyższej oceny, 5 to zdecydowanie za mało. Zdjęcia perfekcyjne, tak jak wykonawca Kacper. Na ślubie i weselu "niezauważalny i naturalny", a każdy szczegół uchwycony idealnie. Gdybyśmy mieli wybierać jeszcze raz z pewnością byśmy się nie wahali nawet minuty, wybór byłby ten sam. My jak i oglądający zachwyceni jakością fotografii. Fotoksiążka i sama oprawa zdjęć, dopieszczona w każdym calu. Polecamy i dziękujemy z całego serca i z pewnością powtórzymy współpracę.

WSTECZ
DALEJ.
- NEW ZEALAND
01
03
11.08.2018

Marta & Piotr

Kacper to profesjonalista pełen pasji do zdjęć! Widać, że lubi to co robi i wkłada w to całe swe serce. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania. Zdjęcia zrobione przez Kacpra są pełne magii, wszystkie pokazują naturalne emocje. Wszystko pięknie zapakowane, fotoksiążka zapiera dech w piersiach. Mamy pamiątkę na całe życie. Dziękujemy i do zobaczenia :)

WSTECZ
DALEJ.
- NEW ZEALAND
01
03
23.06.2018

Martyna & Paweł

Jeśli szukasz fotografa, to jest oto i on - Kacper! :) Profesjonalny fotograf, pełny pomysłów, z wielkim zaangażowaniem, robiący to co lubi 📷. "Niewidzialny" w czasie imprezy :D A zdjęcia są super (tak jak ja nie lubię siebie na zdjęciach, tak te mogłabym przeglądać cały czas) :) dziękujemy bardzo! GORĄCO POLECAMY

WSTECZ
DALEJ.
- NEW ZEALAND
01
03
08.07.2017

Magda & Mateusz

Czy po wspaniałym ślubie jest jeszcze coś co może nas równie ucieszyć? Oczywiście, że TAK! Przepięknie wykonane zdjęcia, które w stu procentach oddają atmosferę tamtej chwili a także pozwalają przenieść się raz jeszcze do tamtego dnia. Tak właśnie jest w przypadku zdjęć wykonanych przez Kacpra. Pokazują one nie tylko bezkonkurencyjny profesjonalizm oraz pomysłowość ale także co było dla nas szczególnie ważne idealne oddanie emocji, chwil wzruszenia oraz radości, które towarzyszyły nam oraz naszym najbliższym. Teraz trzymając w ręku album ze zdjęciami (który jest przepięknie wykonany) oraz przeglądając zdjęcia możemy powiedzieć a właściwie tylko potwierdzić to co wiadomym było od samego początku, że zdjęcia są cudowne. Efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania. Zarówno zdjęcia ślubne, jak i plener spotkały się z wielkim uśmiechem naszym oraz naszej rodziny i przyjaciół. Niesamowite połączenie pomysłowości, idealnego wyczucia chwili daje nam pamiątkę za którą jesteśmy Ci bardzo wdzięczni.Kacper to nie tylko profesjonalista, który jak zauważyliśmy oddaje się w całości swojej pracy, to przede wszystkim otwarty i pozytywny człowiek, który tworzy przyjazną i swobodną atmosferę.
Jeszcze raz dziękujemy za wspaniałe chwile. :) :) :)

WSTECZ
DALEJ.
- NEW ZEALAND